Nasze realizacje

Budowa domów jednorodzinnych pod klucz

Odkąd działamy, mieliśmy okazję wspomóc wielu Klientów w realizacji ich marzenia – zbudowaliśmy już niejeden piękny dom. Dbając o to, by w pełni wpasować się w oczekiwania różnych osób, a także wykonując wszystkie prace z zachowaniem najwyższych standardów, także tych związanych z ekologią, tworzyliśmy dla nich idealne przestrzenie do życia.

Budowa domów jednorodzinnych pod klucz przynosi najwięcej satysfakcji, gdyż możemy uczestniczyć z Klientem w procesie twórczym, a także obserwować, jak zachwyca się nad efektami naszej pracy. Nas cieszy jednak najbardziej to, że mogliśmy przenieść wizję z projektu w rzeczywistość w krótkim czasie. Teraz także Ty możesz spojrzeć na to, jak wyglądają rezultaty naszej działalności. Na tej stronie przedstawiamy Ci realizacje budowy różnych domów, których się podjęliśmy.

Budowa domów warszawa i okolice

Jesteśmy świadomi tego, jak wiele znaczy dla naszych Klientów budowa własnego domu. To połączenie ekscytacji z delikatnymi obawami. Wszak już niebawem przyjdzie im zamieszkać we własnych czterech ścianach. Z drugiej strony niepewność pojawia się w stosunku do terminu wykonania.

Wybierając naszą firmę, stawiasz nie tylko na to, że Twój dom będzie wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłeś – dla nas równie ważny jest czas, w jakim zobowiązaliśmy się zrealizować to zadanie. Jako że do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, gwarantujemy Ci, że prace będą wykonane w ciągu 6 (w przypadku stanu deweloperskiego) lub 9 miesięcy (jeśli chcesz, by dom był zbudowany pod klucz). Co więcej – możemy zająć się także Twoim ogrodem. Zawsze bowiem działamy kompleksowo – to zaś obejmuje stworzenie całej przestrzeni, która będzie najlepsza dla Ciebie.

Nasza firma funkcjonuje na terenie województwa mazowieckiego, najczęściej w Warszawie i okolicach. Jeśli zatem marzysz o tym, by zbudować piękny dom, a przy tym mieć darmową wycenę i z głowy formalności – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że będziesz zachwycony efektem wykonanych prac.

Realizacje - Dom na Białołęce

Dom na Białołęce

Realizacje - Dom na Białołęce #2

Dom na Białołęce #2

Realizacje - Dom w Kwirynowie

Dom w Kwirynowie

Realizacje - Bliźniak w Wilanowie

Bliźniak w Wilanowie

Realizacje - Dom w Zalesiu Górnym

Dom w Zalesiu Górnym

Realizacje - Dom w Nowej Wsi

Dom w Nowej Wsi

Realizacje - Bliźniak na Białołęce

Bliźniak na Białołęce

Realizacje - Bliźniak w Wilanowie #2

Bliźniak w Wilanowie #2

(galeria wkrótce)

Realizacje - Dom w Rembelszczyźnie

Dom w Rembelszczyźnie

(galeria wkrótce)

Logo, branding i projekt strony Jan Ci zrobi
© 2021 Dla Ciebie Dom